Українські десантники знищили мотострілецький підрозділ ЗС Російської Федерації з міста Томськ.

Підрозділи цієї військової частини постійно брали участь в міжнародних навчаннях, де завойовували призові місця.

Про це повідомляє командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Ми продовжуємо публікувати документи знищених російських окупантів, які, виконуючи злочинні накази керівництва держави та свого командування, прийшли з війною в Україну вбивати мирне населення. Так, нещодавно в районі інтенсивних боїв, українськими воїнами-десантниками розбита та знищена бронегрупа одного із підрозділів 21-ї окремої гвардійської червонопрапорної Омсько-Новобузької мотострілецької бригади Центрального ВО ЗС Російської Федерації, м. Томськ", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що саме підрозділи цієї військової частини постійно брали участь в міжнародних навчаннях, де завойовували призові місця.

 

«Під час бою з мужніми українськими воїнами чимало »асвабадітелей« згоріли в полум’ї знищених бойових машин. І тільки деяких вдалося ідентифікувати за наявними документами. Зокрема, під час огляду особистих речей одного з типового представника »руського миру« з Оренбургу, молодшого сержанта Саккузиєва Кайрата Муханмадиєвича наявні документи дають нам зрозуміти про його недовгу військову кар’єру. Саме фах снайпера, навідника-командира танку та закінчення інтенсивних курсів за програмою »виживання« при Вольському військовому інституті матеріального забезпечення йому вже ніколи не знадобляться», - зазначили у командуванні.

Нагадаємо, США вважають своїм найближчим завданням санкційний тиск на російський ВПК, порушення його ланцюжків поставок.

Додамо, російські окупанти почали бити надважкими авіаційними бомбами по металургійному комбінату «Азовсталь».

ІА "Вголос": НОВИНИ