Про це він написав на своїй сторінці у Facebook

Зокрема, Цукерберг і його дружина Прісцилла Чан написали листа своїй доньці, у якому пообіцяли віддати протягом життя 99% своїх акцій компанії, Акції самого Марка і його дружини Прісцилли Чан, які оцінюються приблизно в 45 мільярдів доларів, будуть передані у спеціальний фонд, Завданням фонду, яким керуватиме Марк з дружиною, буде створення рівних умов розвитку для всіх дітей у світі та індивідуальне навчання і лікування важко хворих дітей.

Зазначається, що родина пожертвує свої статки, аби зробити кращим світ, у якому ростиме Макс і хочуть зробити кращим його для майбутніх поколінь.

"Макс, ми любимо тебе і відчуваємо велику відповідальність і хочемо зробити цей світ кращим місцем для тебе і всіх дітей. Ми бажаємо, щоб твоє життя було сповнене такою ж любов'ю, надією і радістю, яку ти даруєш нам. Ми не можемо дочекатися, щоб побачити, що ти принесеш у цей світ. Любимо. Твої мама і тато", - зазначив Цукерберг.

При цьому, Цукерберг хоче і далі займатися розвитком і управлінням Facebook після повернення з декрету. 1 грудня у засновника Facebook народилася донька Макс.

ІА "Вголос": НОВИНИ