Ризик появи захворювання у жінок, що носять бюстгальтер не довше 12 годин на добу, на 10 відсотків більший у порівнянні з тими, хто не носить його взагалі. А можливість захворіти на рак молочної залози у жінок, що носять бюстгальтер протягом усього дня, в 125 разів вища, ніж у жінок, що не користуються ним.
При цьому вчені підкреслюють, що при виборі білизни необхідно пам’ятати: чим тісніша вона буде, тим більше постраждають тканини молочних і лімфатичних залоз. І категорично не рекомендують спати в тісних бюстгальтерах.
Небезпечними є і моделі пуш-ап, які не просто підтримують груди, а піднімають її, створюючи спокусливі форми.
Слід відмовитися від нейлонових бюстгальтерів з синтетичною прокладкою, які шкідливі своїм ефектом парилки.
Найбільш небезпечний, за оцінками вчених, бюстгальтер без бретелей: вага грудей повністю припадає на його бічні сторони, а це прямий тиск на лімфатичні вузли.
Щоб мати спокусливі груди, не обов’язково ховати її в бюстгальтер. Спеціальні вправи і масаж дозволять відкоригувати форму без шкоди для жіночого здоров’я.
Першими до думки вчених прислухалися знаменитості, досить згадати порушницю дипломатичних протоколів Карлу Бруні, що прийшла на званий обід на честь російського президента в блакитній сукні, крізь тканину якої чітко проглядалася відсутність пут бюстгальтера.
Джерело: Інтерфакс
ІА "Вголос": НОВИНИ