«Ми досі змушені кредитувати тільки в доларах, і, відповідно, це накладає обтяжливі наслідки з валютними ризиками для наших клієнтів. У разі початку роботи з гривневими інструментами як ЄБРР, так і міжнародні фінансові корпорації, змогли б збільшити нашу середньострокову підтримку секторів інфраструктури, муніципалітетів, банківського сектора, для кредитування малого і середнього бізнесу, довгострокової іпотеки», – зазначив фінансист.
Павлов також зазначив, що ключовою метою для України повинно стати підвищення інтересу до себе з боку міжнародних інвесторів, які в останні роки тільки згасав.
«Ми сподіваємося, що він хоча б протримається на тому рівні, який дозволить розвиватися. Задача країни відновити інвестиційну привабливість, щоб той довгостроковий потенціал, який у країни є і який визнають абсолютно всі міжнародні аналітики, все-таки конвертувався в якісь короткострокові та швидкі інвестиції», – зазначив представник ЄБРР.
Раніше державна служба статистики повідомляла, що обсяг капітальних інвестицій в економіку України за 9 місяців поточного року збільшився порівняно з аналогічним періодом минулого року на 17% – до 177,46 млрд грн/
Джерело: ZN
ІА "Вголос": НОВИНИ