За Львовом, на території села Солонка, екологи виявили 30 стихійних сміттєзвалищ. Водночас влада села все ж не поспішає їх ліквідовувати. Про це повідомили у Держекоінспекції Львівщини. Відомо, що кілька десятків несанкціонованих звалищ виявили після проведення позапланової перевірки Держекоінспекції, про яку просили мешканці села. Наразі невідомо, хто саме кидав туди сміття. За даними екологів, вони неодноразово зверталися до Солонківської сільської ради, з вимогою ліквідувати стихійні сміттєзвалища, як це вказано у законодавстві. Через те, що влада села ніяк на це не реагувала, Державна екологічна інспекція наклала штраф.

«Інформації стосовно вжитих заходів на адресу Держекоінспекції не надходило. За невиконання законних розпоряджень відповідно статей 91-4 та 188-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення до адміністративної відповідальності притягнуто посадову особу Солонківської сільської ради», - повідомили у Держінспекції.
Таким чином, до 2 липня цього року, Солонківська сільська рада повинна ліквідувати всі існуючі несанкціоновані сміттєзвалища, які знаходяться на території села. [media=66333,66334,66335]

Читайте більше новин від ІА Вголос за посиланням:

ІА "Вголос": НОВИНИ