Керівник департаменту з соціального розвитку ДТЕК Енерго Вікторія Гриб наголосила, що сьогодні для України не існує більш важливих завдань, ніж поступовий вихід з кризи та об’єднання регіонів.
«І ми як соціально відповідальний бізнес бачимо свою місію в тому, щоб допомогти суспільству у вирішенні цих завдань. ДТЕК – велика компанія з підприємствами на сході, в центрі і на заході України. І ми реалізуємо ряд міжрегіональних проектів, які об’єднують регіони. Найяскравіші з них – це навчальний проект «Енергоефективні школи», який об’єднав 900 шкіл з усіх регіонів країни, і «Давай, грай» – спільна програма з ФК «Шахтар» по будівництву футбольних майданчиків для дітей і розвитку дитячого спорту. І це тільки перші кроки – у нас великі плани щодо подібних програм. Ми впевнені, що такі проекти не тільки сприяють розвитку здорових звичок і правильних навиків, але і дійсно об’єднують країну», – каже вона.
Керівник служби зв’язків з громадськістю та ЗМІ футбольного клубу «Шахтар» Андрій Бурлаков розповів про реалізацію проекту «Давай грай», участь у якому безкоштовно можуть брати усі діти.
«Проект базується на кількох основних правилах, одне із основних – діти можуть займатись футболом абсолютно безкоштовно. Волонтери клубу безкоштовно вчать та тренують дітей, а проект має на меті розвиток масового дитячого футболу», – повідомив Андрій Бурлаков.
Директор з питань регіональної політики ДТЕК Енерго Тетяна Оверіна наголосила, що всього лише 20% дітей в Україні займаються спортом і це є дуже малим показником.
«За рік ми плануємо побудувати 10 футбольних майданчиків в Україні», – повідомила вона.
Під час Форуму місцевого розвитку за участі голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина також відбулось підписання меморандуму щодо реалізації проекту «Давай, грай».
Виступив під час форуму і директор газопромислового управління «Львівгазвидобування» Олександр Сендега, який наголосив на тому, що Україні потрібно активно працювати над розробкою нових свердловин, адже до 2020 року Україна повинна повністю перейти на український газ.
За його словами, «Львівгазвидобування» видобуває 85% газу у Західному регіоні, володіючи лише 30% ліцензій. Видобутий підрозділами «Львівгазвидобування» газ від цього року є джерелом поповнення місцевих бюджетів. Громади, на чиїх територіях працюють об’єкти підприємства, щомісяця отримують 4,3 млн грн. Відтак, чим більше свердловин працюватиме у Західній Україні, тим заможнішими стануть села, райони та області, де видобувають газ.
ІА "Вголос": НОВИНИ