Поштарка Тетяна, яка мешкає недалеко від водойми, почула дитячий крик і одразу кинулася на допомогу. Залізла у крижану воду та витягла хлопчиків ще до приїзду рятувальників

Поштарка за допомогою собачого повідка витягнула молодшого хлопчика, а потім залізла у крижану воду, щоб допомогти старшому дістатися ближче берега.
У Житомирській області поштарка врятувала двох хлопчиків, 10 та 11 років, які провалилися під кригу на річці.

Про це повідомили у ДСНС.

Зазначається, що інцидент стався на річці Уж вдень 7 грудня.  Саме в цей час рятувальники отримали дзвінок про те, що двоє підлітків провалились під кригу.

Як повідомляється, спочатку під лід провалився молодший хлопчик. Його товариш одразу почав кликати на допомогу дорослих та одночасно допомагати другу вибратися з крижаної пастки. Але він не розрахував власні сили і також опинився у воді.

"Поштарка Тетяна, яка мешкає недалеко від водойми, почула дитячий крик і одразу кинулася на допомогу. Взявши собачий повідок у жінки, яка неподалік вигулювала свого улюбленця, кинула меншому та із останніх сил витягла його на берег. Далі Тетяна залізла у крижану воду та допомогла старшому підлітку дістатися ближче берега", - йдеться у повідомленні.

По прибуттю до місця події бійців ДСНС, працівник поліції охорони ніс другого хлопчика на руках до берега, де передав його рятувальникам. Працівники ДСНС донесли обох хлопців до лікарів швидкої.

ІА "Вголос": НОВИНИ