Завантажити їх можна з сайту http://music.djuice.ua/ у розділі «Безкоштовні казки». Диски зі збіркою передано до 14 інтернатів, якими опікується «Київстар».
24 грудня збірку отримали вихованці Львівської школи-інтернату №2, у якій компанія облаштувала меблями та килимами затишні ігрові кімнати.
Щоб вчасно записати казки, співробітники компанії почали працювати за кілька місяців до свята. Розпочали з відбору казок. «Хотілося б, щоб казки були перш за все повчальні, щоб слухаючи їх, діти отримували корисну інформацію, вчилися розрізняти добро і зло. Крім того, ми намагалися підібрати казки і з української, і зі світової літератури», - розповідає Тетяна Атаджанова, спеціаліст по внутрішнім комунікаціям компанії «Київстар».
Загалом над записом казок працювало 60 співробітників компанії. Усі разом вони витратили 80 годин свого вільного часу, який провели у професійній студії звукозапису. Як проходив запис казок, можна подивитися на офіційній сторінці компанії в Facebook. Кожну казку репетирували під керівництвом режисера – вчилися перевтілюватися у казкових героїв та говорити різними голосами. Старання не були марними. Київстарівці власними силами створили унікальний продукт – аудіозбірку з 22 казок.
«Співробітники «Київстар» віддали вільний час, сили і душевне тепло, щоб підготувати подарунок для всіх дітей. Казки можна безкоштовно завантажити на мобільний або на комп’ютер із сайту компанії. Тепер кожна дитина матиме можливість слухати казку на ніч, навіть якщо мама чи тато зараз не поруч», - розповідає директор з корпоративних зв’язків «Київстар» Жанна Пархоменко.
До аудіо-збірки увійшли українські народні казки «Дід, баба і вовк-співак», «Сірко», «Нерозумне кошеня», «Пан Коцький», «Шепелява Параска», «Язиката Хвеська», «Півник і двоє мишенят», «Коза-дереза». А також казки «Лисичка і Журавель» Івана Франка, «Біда навчить» Лесі Українки та чимало казок сучасних авторів («Казка про хороброго зайця», «Велослон», «Матінко, цьом!», «Казочка про Казочку», «Жук малий і волохатий», «Тунельний мотяг», «Казочка про зайчикову знахідку» та казка «Про дівчинку Таню і Зайчика в картатому пальті»).
Казки доступні для абонентів «Київстар», djuice та Beeline на сайті http://music.djuice.ua/ у спеціальному розділі «Безкоштовні казки». Проект «Київстар дарує дітям казку» проводиться в рамках довгострокової благодійної ініціативи «Київстар» «Для людей, для країни!».
Факти щодо проекту:
1. Записано 22 народні та авторські казки.
2. Аудіо-акторами стали 60 співробітників компанії, які проїхали 15 000 кілометрів та віддали для запису 80 годин власного часу.
3. Загалом новорічним доброчинним проектом охоплено 12 інтернатів: Васильківська спеціальна ЗОШІ І-ІІ ст.; Миколаївська школа-інтернат № 3; Вінницький спеціалізований будинок дитини з ураженнями ЦНС та порушеннями психіки з центром медико-соціальної реабілітації; Львівська комунальна школа-інтернат № 2; Володимир-Волинський інтернат для дітей-сиріт; Хмельницький дошкільний дитячий будинок спеціального призначення; Івано-Франківська школа-інтернат для дітей-сиріт; дитячий будинок №2 міста Севастополь; Шевченківський дитячий будинок-інтернат (Харківський р-н.); дитячий будинок «Берегиня» (м. Дніпропетровськ); Вільшанський дитячий будинок-інтернат (Закарпатська обл.); Тернопільський обласний спеціальний навчально-виховний комплекс (с. Нове Село Підволочиського р-ну.); Оршівський дитячий будинок (Чернівецька обл.); Олександрійська школа-інтернат (Рівненська обл.)
4. Загалом на благодійні ініціативи компанії для дітей-сиріт у 2012 році витрачено понад 750 тис. грн.
5. Допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківської опіки, здійснюється «Київстар» з 2004 року у рамках всеукраїнської благодійної ініціативи «Для людей, для країни!».
6. За весь період існування компанії на соціальні ініціативи витрачено близько 200 мільйонів гривень.
ІА "Вголос": НОВИНИ