15 травня на об’їзній дорозі Коломиї сталася ДТП за участі чотирьох автомобілів. Унаслідок аварії постраждав 13-річний юнак.

Про це повідомляє «Галка» з посиланням на поліцію.

Травмованого підлітка госпіталізували до Коломийської центральної районної лікарні.

Зараз на місці події працюють працівники Коломийського районного відділу поліції. Правоохоронці проводять першочергові слідчі дії та з’ясовують усі обставини ДТП.

ІА "Вголос": НОВИНИ