Т.Васьків підкреслив, що говорити про масштабну реконструкцію та будівництво нових об’єктів на іподромі можливо тільки після проведення Чемпіонату Європи з футболу у 2012 р. «Коли ми укладемо договір оренди (на 5-10 років) земельних ділянок – тільки тоді ми можемо говорити про будівництво нових конюшень та гуртожитків для приїжджих та робітників підприємства», - наголосив він.

У свою чергу генеральний директор підприємства Микола Стець підкреслив, що на землі Львівського іподрому не планується будівництво житлових комплексів чи приватних особняків.

«Ми ніколи не планували будівництва житла, нам потрібні нові конюшні та гуртожитки – зараз деякий обслуговуючий персонал вимушений жити в конюшнях», - зазначив він.

Водночас перший заступник голови наглядової ради підприємства Тарас Демчик висловив думку, що привабливість Львівського іподрому буде зростати з кожним днем. За його словам, в планах керівництва – побудувати нові манежні та культурні комплекси, «зробити замкнутий цикл кіно-розважального комплексу».

Т.Демчик підкреслив, що джерело фінансуванні для нових та вже проведених будівельних робіт єдине – «кошти акціонерів». «Але в майбутньому можуть бути залучені і інші ресурси, банки тощо», - уточнив він.

Нагадаємо, завтра, 10 січня, депутати Львівської міськради планують розглянути ухвалу «Про користування ПАТ «Львівський іподром» земельними ділянками на вул. Стрийській, 133».

Ухвала була прийнята на пленарному засіданні 29 грудня 2011 р., 3 січня ц. р. зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд.

ІА "Вголос": НОВИНИ