Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.
«Як показує практика, саме ці місця залишаються найбільш засміченими небезпечними залишками минулих війн. Лише за останні 3 роки рятувальники підняли на поверхню та знешкодили понад 9 500 боєприпасів», - йдеться в повідомленні.
Починаючи з 18 квітня групою водолазних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Миколаївській області продовжено проведення цьогорічних планових робіт. Так, на виконання Регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки та Плану проведення робіт з розмінування акваторії Чорного моря в межах області, вже було проведено обстеження території та визначено місця знаходження вибухонебезпечних предметів.
В рамках даного етапу, який триватиме з 18 по 30 квітня, буде проведено вилучення виявлених боєприпасів, транспортування та їх знешкодження шляхом контрольованого підриву.
Як зазначив начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко: «Роботи, які проводяться у районі Кінбурнського півострова, острова Березань – це важливий напрямок діяльності нашої Служби. Суттєву підтримку нам надає Миколаївська обласна державна адміністрація. Роботи проводяться щорічно, починаючи з ранньої весни, і аж до осені, доки дозволяють погодні умови. Як показує практика, не дивлячись на велику роботу, яка вже проведена в минулі роки, щоразу ми виявляємо нові місця, де залишаються вибухонебезпечні предмети часів минулих війн. І цей рік теж не став виключенням. Тому на передодні сезону відпочинку, ми проведемо роботи по знешкодженню небезпечних знахідок, щоб убезпечити людей, у період масового відпочинку у даних курортних зонах».
ІА "Вголос": НОВИНИ