У Новояворівську сталася ДТП за участі дитини. Водій легковика збив 11-річного хлопчика, який пересувався на електросамокаті.
Про це повідомили у поліції Львівської області.
Інцидент стався 16 липня близько 16:20. За кермом автомобіля Peugeot 5008 перебував 22-річний місцевий житель. У результаті наїзду дитина отримала травми та була госпіталізована до лікарні.
Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху).
Водієві загрожує до трьох років обмеження волі.
ІА "Вголос": НОВИНИ