Слухання пройшли за участі першого заступника голови облдержадміністрації Богдана Матолича, заступника голови облради Валерія П’ятака, представників депутатського корпусу та розробників проекту Програми, повідомила прес-служба Львівської ОДА. 

Проект Регіональної програми інноваційного розвитку Львівської області на 2012-2015 роки розроблено за сприяння Проекту розроблення та впровадження публічної політики (PRISM) в Україні. Метою Програми є сприяння сталому економічному зростанню Львівщини завдяки створенню інституціональних і економічних передумов для активізації інноваційних процесів у малому та середньому підприємництві Львівської області. 

Презентація Програми інноваційного розвитку викликала жваве обговорення та дискусію. Чи не найважливішим питанням її реалізації є визначення та представлення інноваційного потенціалу Львівської області для країн Європи. Для його вирішення експертам та розробникам Програми, спільно з університетами Львівщини, було запропоновано опрацювати питання інноваційного розвитку у європейському просторі. Зокрема, як варіант вирішення, також запропоновано проведення виїзних засідань Львівської обласної ради та колегії Львівської обласної державної адміністрації безпосередньо в актових залах університетів за відповідною тематикою. 

Із пропозицій від депутатів були також ідеї щодо посилення роботи у сфері підтримки малого та середнього бізнесу, щодо захисту авторських прав, маркетингу та фінансування інновацій з орієнтиром на європейську модель. 

Голова ради молодих вчених Національного університету «Львівська політехніка» запропонував провести круглий стіл з молодими науковцями, де варто обговорити пріоритетні напрямки інноваційної діяльності в рамках підготовки проведення «Інноваційної весни – 2013». 

Окрім цього було також обговорено потребу створення потужного інноваційного порталу, надання особливої уваги проведенню інвентаризації інноваційних проектів та розробок. Як площадку для підвищення кваліфікації у галузі інновацій запропоновано використати можливості та потенціал Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. 

Проект розробки та впровадження публічної політики (Проект PRISM) розрахований на п’ять років (2007 – 2012 рр) та фінансується Канадською аґенцією міжнародного розвитку (CIDA); керівництво проектом здійснює Канадське бюро міжнародної освіти (CBІE). Проект надає цільову підтримку у розбудові спроможності українських урядових інституцій України щодо розробки, впровадження та координації публічної політики. 

Між Львівською обласною державною адміністрацією, Міжнародною благодійною організацією «Консорціум із вдосконалення менеджмент-освіти в Україні» та Канадським бюро міжнародної освіти за фінансової підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку в межах Проекту розробки та впровадження публічної політики (PRISM) в Україні 27 серпня 2010 року підписано «Меморандум про взаєморозуміння». 
Відповідно до «Меморандуму про взаєморозуміння» в області ефективно реалізуються наступні ініціативи:
- «Регіональна програма інноваційного розвитку Львівської області»;
- «Моніторинг й оцінка регіональних програм розвитку малого підприємництва у Львівській області»;
- «Розбудова спроможності Львівської обласної державної адміністрації щодо надання якісних адміністративних послуг»;
- «Інтеграція гендерної складової до усіх сфер публічної політики Львівської обласної державної адміністрації».

ІА "Вголос": НОВИНИ