У ніч на 6 липня російські війська атакували рятувальників під час ліквідації наслідків обстрілу у Харкові та Херсоні.

Про це повідомляє ДСНС.

У Харкові ворог завдав ударів дронами. Після прибуття рятувальників на місце пожежі окупанти здійснили повторний обстріл, унаслідок чого було пошкоджено пожежну автоцистерну.

«Особовий склад не постраждав — вогнеборці вчасно спустилися в укриття», — зазначили у ДСНС.

У Херсоні після ранкового обстрілу міста загорілася територія АЗС. Під час гасіння пожежі росіяни повторно обстріляли рятувальників. Внаслідок удару також пошкоджено пожежну автоцистерну.

Рятувальники в обох випадках не постраждали.

ІА "Вголос": НОВИНИ