Упродовж минулої ночі російські окупанти дев’ять разів обстрілювали Дніпропетровську область – від ворожого вогню потерпали Нікопольський, Синельниківський та Криворізький райони.
Про це повідомили голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко та керівник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул у Telegram.
«Нікопольський район російська армія обстріляла 5 разів за ніч – з »Градів« та важкої артилерії. У Нікополі понівечені з десяток приватних будинків, школа та санаторій. Перебита лінія електропередач. До 1 000 нікопольчан без світла. Електрики уже лагодять мережу. Люди не ушкоджені», - повідомив Резніченко.
У Марганецьку громаду прилетіли 5 снарядів з «Градів», у Червоногригорівську – 10 снарядів з важкої артилерії, але минулося без руйнувань та постраждалих.
У Синельниківському районі вночі був ракетний обстріл двох громад. В одній є руйнація на сільгосппідприємстві, в іншій на дорожньому підприємстві, загорівся ангар з технікою.
У Криворізькому районі ворог поцілив по Зеленодольській та Широківській громадах. Є руйнування, без постраждалих.
Вілкул додав, що у Криворізькому районі пізно ввечері 25 серпня окупанти обстріляли із РСЗВ «Ураган» с. Мар'янське Апостолівської громади – без втрат. Під ранок росіяни вдарили «Ураганами» по відкритій території м. Зеленодольськ – також без втрат, інформація про руйнування уточнюється.
У Нікопольському районі було два обстріли зі ствольної артилерії (всього 14 пострілів) території м. Нікополь. Внаслідок обстрілу виникла пожежа господарської споруди на площі 18м кв, пожежа ліквідована. Пошкоджено 9 приватних житлових будинків та 9 господарських споруд, лінія електропередачі, у результаті чого місто частково лишилося без світла.
Росіяни двічі обстріляли зі ствольної артилерії (всього 9 пострілів) Червоногригорівську громаду. Також стався обстріл із РСЗВ «Град» (10 пострілів) відкритої території поза с. Іллінка Марганецької громади. Без втрат.
Нагадаємо, в Одесі охоронець пологового збудинку №7 накинувся на відвідувача через суперечку щодо української мови. Згодом неадекватного працівника звільнили з роботи за недотримання на робочому місці Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
ІА "Вголос": НОВИНИ