Президент України відзначив п'ятьох Захисників зі Львівщини високими державними нагородами. Усі вони служать у лавах 45 окремої артилерійської бригади імені генерала Мирона Тарнавського.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Медаллю «За військову службу України» нагородили:
  •  молодшого сержанта Павла Возняка;
  •  старшого солдата Ігоря Дульчака;
  •  старшого солдата Ігоря Побережника;
  •  молодшого сержанта Андрія Лащука.
Ордена Богдана Хмельницького II ступеня удостоїли:
 полковника Олега Подлівахіна.
 
"Дорогі воїни, земляки, Львівщина пишається вами. Бережіть себе і своїх", - написав Козицький.

ІА "Вголос": НОВИНИ