Президент України відзначив п'ятьох Захисників зі Львівщини високими державними нагородами. Усі вони служать у лавах 45 окремої артилерійської бригади імені генерала Мирона Тарнавського.
Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
Медаллю «За військову службу України» нагородили:
- молодшого сержанта Павла Возняка;
- старшого солдата Ігоря Дульчака;
- старшого солдата Ігоря Побережника;
- молодшого сержанта Андрія Лащука.
Ордена Богдана Хмельницького II ступеня удостоїли:
полковника Олега Подлівахіна.
"Дорогі воїни, земляки, Львівщина пишається вами. Бережіть себе і своїх", - написав Козицький.
ІА "Вголос": НОВИНИ