Про це повідомляє власкор «Вголосу».

«Пріоритетом в політиці міської ради є збереження та утримання в належному стані зелених насаджень територій загального користування, які мають вільний доступ для відпочинку населення, а це парки, сквери, бульвари, набережні, лісопарки, лугопарки та ін. З метою встановлення офіційного статусу цих територій, а в подальшому їх збереження та розвитку, станом на 1 липня 2016 року рішеннями міської ради вже затверджено межі зелених насаджень загальною площею 215 га, з них: 4 парки площею 113 га, 7 територій природно-заповідного фонду (75 га), 1 ботанічний сад (10 га), 21 сквер (17 га). Процес визначення та затвердження меж зелених насаджень загального користування продовжується. Реєстр зелених насаджень на даний момент у Луцьку не створений», - повідомив заступник мера Луцька Юрій Моклиця.

Відтак, задля вирішення питання у міськраді обіцяють підготувати та видати розпорядження щодо заборони видалення дерев на території міста без погодження із комісією з визначення стану зелених насаджень. За умови участі в роботі комісії депутатів та громадськості процес погодження видалення зелених насаджень буде повністю прозорий та підзвітний. 

У бюджеті на 2017 рік передбачать витрати на інвентаризацію зелених насадження та створення їх електронного реєстру. 

Окрім того, у Луцьку до вересня створять робочу групу з питань розробки концепції комплексного озеленення міста.

Як писав «Вголос», після вирубки здорових дерев на вулиці Лесі Українки ​у Луцьку зареєстрували одразу три петиції до місцевої влади щодо заборони знищення зелених насаджень на території міста.

ІА "Вголос": НОВИНИ