Міністерство закордонних справ України оприлюднило офіційну заяву щодо можливих гарантій безпеки, які можуть розглядатися як інструмент стримування від російської агресії.

Про це йдеться у заяві МВС, передає «Європейська правда».

Повідомляється, що відповідна заява оприлюднена до «30-річчя підписання Будапештського меморандуму»

«Ми переконані, що єдиною реальною гарантією безпеки для України, а також стримуючим фактором для подальшої агресії Росії проти України та інших держав, є лише повноправне членство України в НАТО», – зазначено у документі.

У заяві наголошено, що Україна наперед відмовляється від форматів,  альтернативних до членства: «Маючи за плечима гіркий досвід Будапештського меморандуму, ми не пристанемо на жодні альтернативи, сурогати чи замінники повноправного членства України в НАТО»? .

ІА "Вголос": НОВИНИ