Видатний плавець Михайло Романчук не зумів здобути для України першу золоту медальна на Олімпійських іграх в Токіо. Українець фінішував третім.

Про це інформує Відділення НОК України у Львівській області на сторінці в соціальних мережах.

У попередньому кваліфікаційному запливі на дистанції 800 м вільним стилем Михайло Романчук вийшов до фіналу змагань з результатом 7:41.28, що є олімпійським рекордом.

Рівнянин вважався головним фаворитом фіналу, але упродовж запливу так і не зміг жодного разу вийти в лідери. В підсумку українець фінішував третім. А олімпійським чемпіоном став американець Роберт Фінке.

Михайло Романчук приніс у скарбничку збірної України четверту бронзову медаль. Його результат у фіналі - 7:42.33 і це більш як на секунду гірше, ніж у кваліфікації. Ще один українець Сергій Фролов став шостим у фінальному запливі.

Як писав «Вголос», український плавець Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд на дистанції 800 метрів вільним стилем.