Український плавець Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Про це повідомляє Федерація плавання України.

24-річний спортсмен вийшов до фіналу Олімпійських Ігор в Токіо. Романчук виграв півфінал на дистанції 800 метрів із результатом 7.41.28. І встановив Олімпійський та національний рекорд.

Також до фіналу від України потрапив Сергій Фролов із результатом - 7.47.67.

Дистанція у 800 метрів вільним стилем уперше представлена на Олімпіаді, тож попереднього олімпійського рекорду не було. Фінал змагань відбудеться 29 липня. Заплив розпочнеться о 04:30 за київським часом.

Нагадуємо, Романчук побив власний попередній рекорд, який встановив ще в 2019-му році у Стокгольмі – тоді він впорався за 7.42,49.

Інший наш плавець Сергій Фролов в четвертому запливі посів четверте місце і також пробився до фіналу. Він показав результат 7.47,67 і вийшов у фінал зі загального сьомої сходинки.