Урочистий захід відбудеться у дзеркальній залі Львівської опери (проспект Свободи, 28) й розпочнеться в 11:00.

Звання найкращої спортсменки Львівщини у листопаді Вероніка Марченко здобула завдяки успішному виступу на чемпіонаті світу серед військовослужбовців зі стрільби з лука, який відбувався з 11 до 16 листопада 2018 року в у Тегерані (Ісламська Республіка Іран). На цьому чемпіонаті спортсмен-інструктор Навчально-спортивної бази літніх видів спорту, старший сержант, Вероніка Марченко виборола бронзову нагороду в особистому заліку. Окрім Вероніки Марченко, пам’ятні подарунки від партнерів відділення НОК України у Львівській області отримає й тренер лучниці Марія Гавелко.

Голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський також нагородить від НОК України срібну призерку ІІІ Літніх юнацьких Олімпійських Ігор в Буенос-Айресі Христину Пограничну (художня гімнастика), її тренера Ірину Руду, а також тренера борчині Оксани Чудик Олександра Раковського цінними подарунками від партнера НОК України компанії «Самсунг Електронікс Україна». Оксана Чудик уже була нагороджена президентом НОК України Сергієм Бубкою під час семінару-наради НОК України у Києві.

Окремо під час нагородження Вероніки Марченко та її тренера Марії Гавелко буде відзначений фотограф з Радехівщини Володимир Якимчук, який здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі спортивної фотографії. Комісія Національного олімпійського комітету України разом з професійним журі у складі відомих спортивних фотографів і олімпійців визначили найкращі спортивні світлини XII Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії 2018 року. Автори з усіх регіонів країни надіслали на конкурс майже 400 знімків. Серед них журі обирали найкращі у трьох номінаціях – професіонали, аматори і діти (до 16 років).

Перемогу в конкурсі здобув Володимир Якимчук з села Павлів Радехівського району, що на Львівщині. Після детального обговорення та тривалого голосування його фото у категорії «Фотографи-професіонали» визнали найкращим.

ІА "Вголос": НОВИНИ