У вівторок, 23 квітня, стартував 25-й тур українського чемпіонату. Відбулися три матчі між представниками нижньої шістки турнірної таблиці.

Футбольний день розпочався протистоянням «Олімпіка» та київського «Арсеналу». Донеччани без проблем розібралися з аутсайдером УПЛ. Наприкінці першого тайму господарі поля відзначилися двічі – забив Гай та Дегтярьов.

У другому матчі львівські «Карпати» приймали одеський «Чорноморець». Жодна з команд так і не зуміла відкрити рахунок. У результаті – не надто цікаві 0:0.

В завершальному поєдинку «Ворскла», яка останнім часом суттєво здала, на власному полі приймала «Десну». Перший тайм не віщував господарям жодного позитиву – підопічні Віталія Косовського пропустили тричі.

За «Десну» відзначився дублем Сергійчук, ще один м’яч забив Хльобас.

У другому таймі полтавчани створили справжнє футбольне диво – «Ворскла» зуміла відіграти три м’ячі. Спочатку Габелок зменшив відставання. Згодом з пенальті забив Шарпар, а остаточний рахунок 3:3 встановив Карека.

Як писав «Вголос», легендарний український голкіпер оцінив вибори Президента.