У неділю, 12 травня, відбулися три матчі з нижньої шістки українського чемпіонату.

«Десна» вдома з рахунком 2:1 перемогла донецький «Олімпік». На м’ячі Фаворова та Філіпова гості відповіли влучним пострілом Дійе.

В іншому матчі львівські «Карпати» вирушили в гості до «Ворскли». Полтавчани завдяки голу Ребенка вели в зустрічі аж до кінцівки поєдинку. «Леви» не здалися і на 88-й хвилині Дебелко вирвав нічию – 1:1.

«Арсенал-Київ» влаштував гольову феєрію з одеським «Чорноморцем». Футболісти порадували уболівальників великою кількістю забитих м’ячів. Гості першими відкрили рахунок. З пенальті відзначився ісландець Вілг'ялмссон.

У другому таймі арбітр знову призначив одинадцятиметровий удар, однак пробивали господарі поля. Вакуленко зрівняв рахунок. Згодом Семенів вивів одеситів уперед.

«Арсенал-Київ» так просто не здався. Вакуленко оформив дубль, а наприкінці поєдинку Ковпак вивів команду вперед. На цьому драма не завершилася, на доданих хвилинах Бабенко реалізував ще один пенальті – 3:3.

Напередодні Зінченко встановив історичний рекорд України.