Нещодавно на Дніпропетровщині спалахнув гучний скандал через ветеранів Другої світової війни. Їм видали нагороди від імені російського президента Путіна.

Про це інформує ТСН.

Кожного року до 95-річного ветерана війни Сергія Кузнецова приходять чиновники з привітаннями. Він зазначив, що дуже здивувався, коли до нього завітали у жовтні 2020 року.

Тоді гості дали йому 15 посвідчень та медалей. Напередодні 9 травня чоловік вирішив показати гостям нагороди, які отримав нібито від Володимира Зеленського.

Ветеран майже втратив зір, тому не міг прочитати, що написано на медалях. Його гості були шоковані, адже там писало, що нагороди насправді від глави РФ Володимира Путіна. З усіх посвідчень було заповнене лише одне, інші – пусті. Аналогічні нагороди виявили і в інших ветеранів.

Двох людей, які вручали нагоди, Сергій Кузнецов не запам’ятав та раніше ніколи не бачив. На посвідченнях була печатка Харківської обласної громадської організації ветеранів, і підпис її керівника. Офіс цієї спілки має бути у середмісті Харкова. Утім, будинку з цим номером не існує.

Служба безпеки встановлює осіб, які причетні до розповсюдження медалей РФ на території України.

Раніше Вголос повідомляв:

ІА "Вголос": НОВИНИ