Президент України Володимир Зеленський досяг домовленості з олігархами щодо впровадження надзвичайного стану. Його не буде - бо це невигідно олігархічному бізнесу.

Про це у прямому ефірі ток-шоу «Говорить Великий Львів» заявив депутат Львіської обласної ради, заступник Голови Верховної Ради України (2012-2014 рр.) Руслан Кошулинський.

«Надзвичайний стан не будуть запроваджувати, бо олігархам це невигідно. Точно так само було в 2014 році: необхідно було запроваджувати військовий стан на Донеччині та Луганщині, але олігархи криком почали кричати »проти «, щоби в них підприємства не позакривалися. Сьогодні необхідно ставити економіку на медично-військові рельки, але влада замість цього »роздає« олігархам по кілька областей. Вони просто домовилися. Тому і Аваков змінює риторику: спочатку кричав, що дуже треба надзвичайний стан, тепер кричить - вже не треба. Тому і міністр охорони здоров'я говорив одне, а зараз говорить інше», - зазначив депутат.

«Сьогодні найбільші торгові мережі фактично удвоє підіймають ціни на продукти харчування. І правоохоронні органи нічого не можуть з цим зробити - вони звертаються до Антимонопольного комітету, який, можливо, це питання розгляне. Отому олігархи і не хотіли надзвичайного стану. Бо якби він був - ніхто не мав би права спекулювати. За це була би кримінальна відповідальність», - додав Руслан Кошулинський.

Повний запис ефіру дивіться тут:

 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ