Розташована сонячна електростанція у місті Погребище Вінницької області. Її потужність – 9,5 МВт.
Про це повідомляє прес-служба Департаменту інформаційної дільності та комунікацій із громадськістю Вінницької ОДА.
Генеральним підрядником будівництва електростанції виступило підприємство ТзОВ "Подільський Енергоконсалтинг", групи компаній KNESS", — йдеться у повідомленні.
Фотогальванічна електростанція розташована на площі 23 гектари. Наразі тут працевлаштовані десятеро робітників.
Вироблена новою СЕС електроенергія продаватиметься у мережу за "зеленим" тарифом.
Як зазначається у повідомленні, будівництво нових сонячних електростанцій продовжиться.
Зокрема, на території Погребищенського району упродовж цього року будуть зведені ще три сонячні електростанції. Зокрема, планується будівництво фотогальванічних електростанцій у м. Погребище та с. Білашки.
А в с. Плисків ТзОВ "Енерджі Плисків" вже встановило рами під панелі гальванічних елементів, монтаж яких також розпочали. Прокладають мережу кабелів, встановлюють інвертори, трансформатори й інше технологічне обладнання. Роботи виконані на 50 %.
ІА "Вголос": НОВИНИ