Вищий антикорупційний суд заочно взяв під варту народного депутата, якого НАБУ і САП підозрюють в організації заволодіння природнім газом НАК «Нафтогаз-України» на суму понад 2,1 млрд грн.

Про це повідомила пресслужба САП.

Прізвище нардепа в пресслужбі не повідомляють, але, за інформацією ЗМІ мова йде про Ярослава Дубневича.

«13 листопада 2023 року слідчий суддя ВАКС підтримав позицію прокурора САП та обрав запобіжний захід чинному народному депутату, який обґрунтовано підозрюється в організації заволодіння майном держави (природним газом) на суму понад 2,1 млрд грн та легалізації незаконно отриманого прибутку. Суд задовольнив клопотання детективів НАБУ, погоджене прокурором САП, та обрав указаному підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Після затримання підозрюваного та доставки до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання про застосування цього запобіжного заходу», – інформує САП.

Нагадаємо, 10 жовтня 2023 року НАБУ і САП повідомили народному депутату України Ярославу Дубневичу про підозру. Чоловіка підозрюють в організації та заволодінні державним газом підконтрольним йому Новояворівської і Новороздільської ТЕЦ на суму понад 2,1 млрд грн та легалізації незаконно отриманого прибутку.

ІА "Вголос": НОВИНИ