18 грудня відбувся фінальний матч Чемпіонату світу 2022 у Катарі, в якому Франція та Аргентина змогли виявити кращого лише у серії пенальті.

Вже після 20 хвилини Анхель Ді Марія забіг у штрафний майданчик французів і впав біля Усмана Дембеле – пенальті. Удар з «точки» реалізував лідер команди Леонель Мессі – 0:1. За 13 хвилин аргентинці провели блискучу контратаку, через серію пасів пройшли усе поле, віддали м’яч на Ді Марію, про якого французи зовсім забули й ніяк не «накривали» – той подвоїв рахунок. На 80 хвилині французи отримали шанс бити пенальті, яке реалізував нападник збірної Кіліан Мбаппе. Вже за хвилину він забиває другий гол гарним ударом в один дотик. У додаткових таймах Аргентина мала декілька дійсно небезпечних моментів, і в одному з них Мессі таки вивів команду вперед 3:2. Ще якихось 10 хвилин, і аргентинці знову порушили у своїй штрафній. Мбаппе реалізував 11-метровий і оформив хет-трик на свій рахунок 3:3.

За результатами серії пенальті перемогла Аргентина.

Аргентина - Франція 3:3 (пен. 4:2) (2:0, 0:2, 0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 23 Мессі (пен), 2:0 - 36 Ді Марія, 2:1 - 80' Мабаппе (пен), 2:2 - 81' Мбаппе, 3:2 - 109' Мессі, 3:3 - 116' Мессі.

Аргентина: Е. Мартінес, Моліна, Ромеро, Отаменді, Тальяфіко, Ді Марія (Акунья, 64), Де Пауль, Е. Фернандес, Макаллістер, Мессі, Альварес.

Франція: Льоріс, Кунде, Упамекано, Варан, Т. Ернандес (Камавінга, 71), Чуамені, Рабйо, Грізманн (Коман, 71), Дембеле (Коло Муані, 41), Жіру (Тюрам, 41), Мбаппе.

Попередження: Е. Фернандес 45+7, Рабйо 55

Аргентина стала чемпіоном втретє – раніше в 1978 та 1986 роках.