Про це у Facebook наголосила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.
«Вітамін C у великих дозах не підвищує імунітет. Довгий час вважалося, що це може мати профілактичний ефект, але це так і не було доведено дослідженнями», – написала вона.
Зазначається, що понаднормове надходження будь-яких вітамінів і мінералів не працює задля зміцнення імунітету. Інша справа – це дефіцитні стани, які самі по собі роблять організм людини сприятливим до виникнення різних хвороб.
«В Україні доволі поширений дефіцит вітаміну D, йоду, фтору, заліза у деяких групах населення, але рішення про їхнє додаткове вживання краще приймати разом з вашим сімейним лікарем», – зазначає Супрун.
Щоб захисні сили організму працювали на повну потужність, варто збалансовано харчуватися. Тобто ключовим тут є не конкретні продукти в щоденному меню, а саме культура їжі.
ІА "Вголос": НОВИНИ