Львівський «Рух» у межах 16-туру Української Прем'єр-ліги у драматичному поєдинку здолав «Колос».

Матч відбувся 27 лютого у Ковалівці на стадіоні «Колос« і закінчився із рахунком 2:1 на користь гостей зі Львова.

Причому вирішальний м'яч забили аж на 90+5 хвилині.

Так, »жовто-чорні« пропустили першими - на 35-й хв Мисак приніс львів'янам автогол. Проте вже на початку другого тайму відігралися.

М'яч після удару Валерія Федорчука добив Данило Кондраков.

А вже на 85-й хвилині господарі могли вийти уперед, проте Віталій Гавриш не реалізував пенальті після порушення й вилучення Мар'яна Мисика.

Згодом арбітр ще й вирівняв склади команд, вилучивши гравця »Колоса« Дениса Костишина.

Вилучили також і наставника львів'ян Івана Федика.

А переможця визначили аж на 90+5 хв поєдинку.

Саме на останній доданій 19-річний Микола Кухаревич створив шедевр і зробив »Рух« переможцем цього матчу.

Форвард звільнився від опіки трьох захисників команди суперника і пробив у дальній верхній кут воріт - 2:1  - перемога »Руху".