Отримання іменних номерних знаків може бути спрощено. Оскільки відвідувати сервісний центр МВС бажаючим мати індивідуальні номерні знаки буде необов'язково.

Про це йдеться в проекті наказу МВС, розміщеному на сайті відомства.

Зазначається, що отримати такі номерні знаки можна буде через сайт сервісного центру. Також проект передбачає спрощення процедури перенесення іменних номерів з одного автомобіля власника на іншого.

Для того, аби замовити індивідуальний автономер, автовласнику доведеться обзавестися електронним цифровим підписом. Крім того, на сайті сервісного центру потрібно буде заповнити анкету з зазначенням регіону реєстрації та бажаної комбінації знаків на номері. Передбачається доставка номерів додому або отримання їх в призначений термін в сервісному центрі. Оплатити замовлення можна онлайн.

Через два тижні після оформлення замовлення на сайті клієнт отримає макет номерів для затвердження, після чого потрібно ще місяць на їх виготовлення. Потім, не пізніше ніж через 10 днів,автовласнику доведеться йти до сервісного центру МВС, аби отримати новий техпаспорт з занесеним в нього індивідуальним номером.

Ціна на індивідуальні номерні знаки залишиться незмінною. Пара табличок з першими трьома знаками обійдеться в 300 грн., кожен наступний коштуватиме 90 грн. "Картинка" – логотип на номері вартуватиме близько 500 грн.

ІА "Вголос": НОВИНИ