Про це повідомляє «Associated Press».

Уряд США подав до суду на колишнього бійця сил спеціального призначення ВМС - Метта Біссонетта - за те, що той порушив письмову угоду про нерозголошення секретної інформації. Він був учасником спецоперації в Пакистані щодо усунення «терориста номер один» і пізніше виклав те, що сталося, в своїй книзі «Непростий день», написаній ним під псевдонімом Марк Оуен (книга побачила світ 2012р). У США видання коштувало 26,95 дол, повідомлялося, що доходи від реалізації будуть спрямовані сім'ям загиблих «морських котиків».

Мін'юст США звинуватив Біссонетта в тому, що перед публікацією той не дозволив Міністерству оборони та іншим відомствам країни перевірити книгу і переконатися, що в ній не міститься секретної інформації.

В ході розгляду сторони уклали угоду, згідно з якою колишній спецназівець протягом чотирьох років виплатить американській владі суму, яка практично еквівалентна тій, що автор виручив від продажу книги.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ