Український артист прокоментував виконання пісні про Степана Бандеру

Український співак, актор та композитор Андрій Данилко, який виступає під псевдонімом Вєрка Сердючка, заспівав пісню «Батько наш – Бандера», чим привернув увагу не тільки публіки, а ще й Росії. Тепер він зізнався, як насправді ставиться до національного героя Степана Бандери.

В ефірі суспільно-політичного ток-шоу «Гордон» на YouTube-каналі «Дмитро Гордон» Данилко розповів, що йому подобаються повстанські пісні. Проте він проти того, що свого часу Московський проспект у Києві отримав назву Степана Бандери. Співак за те, щоб вулиці мали нейтральні імена. 

«Потрібно жити за Антоновим (радянський співак – ред.): «Пішла на Абрикосову, пішла на Виноградну». Ніхто хоча б їх не змінюватиме і це не викликатиме суперечок», – вважає Данилко.

Артист стверджує, що в цій пісні головний посил – боротьба за країну, яка криється у рядку: «Ми за Україну будемо воювати».

Але при цьому співак не приховує, що Бандера для нього є спірним персонажем.

Нагадаємо, український артист Андрій Данилко, який виступає в образі Вєрки Сердючки, поїхав до Москви, щоб взяти участь у святкуванні дня народження російського ведучого Андрія Малахова.

ІА "Вголос": НОВИНИ