Словесна підтримка України вже недостатня, відтак Польща готова передати Україні військову допомогу. Зокрема, йдеться про боєприпаси, ПЗРК «Грім» і дрони різного типу.

Про це на брифінгу для ЗМІ перед візитом до Києва розповів глава польського уряду Матеуш Моравецький, передає Укрінформ.

"Звичайно, ми солідарні з нашими сусідами-українцями у світлі загрози, яку вони зараз відчувають з боку Росії. Однак солідарність і слова сьогодні недостатні, зараз їх треба перековувати у дії. З цієї та інших причин, які пов’язані з дуже небезпечною воєнною ситуацією, яка, на жаль, там склалася, ми також готові передати оборонну зброю", - заявив Моравецький.

Він зазначив, що про передачу Україні оборонного озброєння він говорив з Президентом Анджеєм Дудою. Крім того, під час переговорів у Києві з Президентом та Прем’єр-міністром України Володимиром Зеленський та Денисом Шмигалем він має намір уточнити, якого типу військової допомоги потребують українці, щоб вони могли захищатися від можливої агресії з боку Росії.

Відповідаючи на запитання, яку конкретно військову допомогу Польща планує передати Україні, Моравецький зазначив: «Боєприпаси, ПЗРК »Грім« і дрони різного типу».

Моравецький повідомив, що Польща передасть Україні й гуманітарну допомогу, зокрема предмети першої необхідності.

Нагадаємо, прем'єр Британії та глава уряду Польщі готуються оголосити про новий формат «дружби» з Україною

ІА "Вголос": НОВИНИ