Голова Республіканської партії України Юрій Бойко вважає, що відставка міського голови Львова Любомира Буняка свідчить про дієвість місцевого самоврядування. Про це повідомила прес-служба Республіканської партії України.


„Львівська громада, її представники у міській раді довели що демократичні принципи працюють. Тому ми вітаємо успішне голосування за відставку львівського мера”, ― зазначив він. Юрій Бойко також висловив сподівання, що після відставки міського голови Львова „буде покладено край виснажливим політичним протистоянням і популізму”.


Відповідаючи на запитання журналістів, щодо участі Республіканської партії у виборах міського голови Львова, Юрій Бойко сказав, що не виключає такої можливості. „Ми бачимо на посаді мера Львова фахівця-господарника, людину слова з незаплямованою політичною репутацією, який зумів би стати вище від політичної боротьби, яка сьогодні розгортається в усій державі. Можу вас запевнити, що така кандидатура у нас є”. Водночас лідер республіканців не уточнив про кого саме йдеться.

ІА "Вголос": НОВИНИ