Росія сприймає протикорабельні ракети як ключову загрозу, яка обмежує ефективність її Чорноморського флоту, тому надаватиме пріоритет знищенню протикорабельних можливостей України.

Про це пише «Європейська правда», з посиланням на дані британської розвідки.

Зокрема, розвідка нагадує, що 24 липня 2022 року російські крилаті ракети влучили в доки Одеського порту.

«Міноборони Росії стверджує, що вразило український військовий корабель і запас протикорабельних ракет. Немає вказівок на те, що такі цілі були в тому місці, куди влучили ракети», –  йдеться в огляді.

Як зазначається, росія  сприймає протикорабельні ракети як ключову загрозу, яка обмежує ефективність її Чорноморського флоту.

«Це суттєво підірвало загальний план вторгнення, оскільки Росія реально не може здійснити десантний напад, щоб захопити Одесу. Росія продовжуватиме надавати пріоритет зусиллям щодо погіршення та знищення протикорабельних можливостей України» , – вважає британська розвідка.

Разом з тим в Міноборони Британії відзначають, що російські процеси відбору цілей, ймовірно, зазнають регулярного підриву через застарілі дані розвідки, погане планування і підхід до операцій згори вниз.

Як писав «Вголос», аналітики Інституту вивчення війни (ISW) на основі зібраних даних зробили висновок, що загарбники на Запоріжжі та Херсонщині укріплюють позиції в очікуванні контрнаступу української армії.

Читайте також:

Росія готова підписати документ, який дуже схожий на капітуляцію, - Денис Малюська

В Маріуполі зростає проукраїнський спротив, - радник мера

ЗСУ відбили ворожі штурми і відкинули росіян на двох напрямках: деталі

ІА "Вголос": НОВИНИ