Нещодавно у одній зі шкіл Чернівців розгорівся скандал. Вчителька знущалася над найменшими дітьми – першокласниками. Про це інформує «5 канал».

Мати одного з школярів наголосила, що працівниця навчального закладу, яка має майже 40 років стажу, била та ображала дітей. У її сина на голові була гематома.

Причина побиття – хлопчик під час уроку розмовляв з сусідом по парті.

«Підійшла і криками вимагала вийти з класу, говорила – міняй школу. Потягнула з-за парти, і він вдарився об кут у районі скроні», – розповіла мати першокласника.

Цей інцидент трапився у жовтні. Тоді вчительці вдалося зам'яти ситуацію, але цькувати дітей, за словами батьків, вона не припинила.

«У класі забороняла говорити всім дітям про це, нібито це секрет класу, як з'ясувалося», – поділилися вони.

Після того, як батьки закликали висловити недовіру жінці, та написала заяву про звільнення і відмовилася давати пояснення.

В управлінні освіти підтвердили факти цькування з боку вчительки і здивувалися, чому ні батьки, ні керівництво школи не забили тривогу раніше.

«Велика частина інформації відповідала дійсності, батьки справедливо порушували це питання. Як ми виявили, така ситуація була і в минулому, але не було звернень до управління освіти, на рівні установи. Педагогиня вже вигоріла і прийшов час відпочивати», – зазначив начальник управління освіти Чернівців Сергій Мартинюк.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=ljSPOq0Wg9s[/embed]

Як писав «Вголос», у Львові зі школи вигнали вчительку “через пропаганду української мови” серед переселенців.

ІА "Вголос": НОВИНИ