Турчинов констатує, що найбільша кількість порушень мала місце на Донеччині, де абсолютна влада належить Партії регіонів. Тому БЮТ наполягає на перерахунку саме в цій області, бо по «перших же дільницях стане ясно, що результат Януковича сфальсифіковано». 


Яку ж область для перерахунку обере Партія регіонів, для БЮТ не принципово. «Нам немає чого приховувати. Якщо ПР хоче перевірити Львівщину, ми готові», - сказав Турчинов.
 
«Перерахунок – це абсолютно безболісна процедура, боятися якої можуть тільки ті, хто сфальсифікував народне волевиявлення. Якщо Янукович та його штаби публічно виступають за чесні та легітимні вибори, давайте сьогодні починати перерахунок у Донецькій та Львівській областях», - закликав Турчинов.

Нагадаємо, що вчора БЮТ заявив, що вимагатиме перерахувати голоси трьох регіонах України: Луганська, Донецька області та Крим.

Тоді представники Партії регіонів заявили про доцільність перерахувати голоси в західній Україні.  

ІА "Вголос": НОВИНИ