Львівська «золота рибка» як 15-річна Марія Городня виграла третю золоту медаль на чемпіонаті України-2021 з плавання.

Про це повідомляє відділення НОК України в Львівській області.

«9 березня у Харкові, в завершальний день Зимового чемпіонату України з плавання, третю золоту медаль здобула чи не головна героїня цих змагань, львівська «золота рибка» Марія Городня. 15-річна дівчина захопила лідерство у запливі на дистанції 800 метрів вільним стилем з перших метрів дистанції і перемогла з великим запасом», – йдеться в повідомленні.

Тренерами талановитої львів’янки є Андрій Копетчак та Андрій Шиманський.

Марії вдалося подолати дистанцію за 9:01.04. Найближча конкурентка Анна Стеценко з Дніпропетровщини фінішувала майже на 12 секунд пізніше.

Зазначимо, що в попередні дні Марія Городня також стала чемпіонкою України 2021 року в запливі на 400 метрів вільним стилем і на 1500 метрів вільним стилем.

Також у фінальному запливі на 400 м комплексним плаванням серед чоловіків блискучу перемогу здобув 16-річний львівський плавець Георгій Лукашев з результатом 4:23.68.