Однією з версій, що могло підштовхнути 20-річного строковика Артемія Рябчука жорстоко розстріляти своїх товаришів у Дніпрі, називають можливі нестатутні стосунки в частині, де він служить.

Головний редактор газети «Ратуша», волонтер Микола Савельєв припустив, що таке справді могло бути, втім висновки робити ще рано.

Зокрема, у прямому етері ток-шоу «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA він висловим переконання, що в цій ситуації має ретельно розібратися прокуратура. Також журналіст пригадав, як ще за радянський часів в армії замовчували або, щонайменше, не афішували «дідівщину».

«Я служив в армії в 1983-1985 роках, чув розповіді знайомих про чимало випадків нестатутних стосунків. Але це було за радянського союзу, де «всьо било хорошо», тому не розголошувалося.  Один із таких випадків трапився в сусідньому полку. Через неуставні відносини вартовий розстріляв весь караул, пішов з автоматом у ліс і там повісився», - пригадав він історію.

Утім, щоб робити висновки про те, що трапилося в Дніпрі, потрібно знати ситуацію, яка була саме в цій частині, цьому підрозділі.

«Зараз поранені перебувають у лікарні. Вони й розкажуть прокуратурі правду. І тільки після цього можна буде робити якісь висновки», – вважає Савельєв.

ІА "Вголос": НОВИНИ