Російські військові, які втекли з правого берега Дніпра, можуть змінити динаміку боїв на Донбасі. Але наші військові роблять все, щоб знизити потенціал ворога ще на півдні.

Про це повідомив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий в ефірі телемарафону.

На запитання журналіста, чи можливо збільшення ворожого континенту на сході після втечі з правобережжя Херсонської області, він висловив сподівання, що «колеги на півдні не дадуть окупантам такої можливості».

«Я впевнений, що наш Генштаб думає про те, щоб завдати ударів ворогові, щоб у нього такої можливості не було. Наскільки я бачу, росіяни самі бояться, що ми зможемо взяти резерви на півдні», – сказав він.

Втім, військовий не відкидає загрози зміни динаміки бойових дій на сході, якщо росіянам все ж таки вдасться перекинути частину сил з Херсонської області на східний напрямок.

«Звичайно це може статися, якщо ми не будемо нічого робити. Історія цього повномасштабного вторгнення показала, що ми якраз, як правило, були на крок попереду ворога і саме наші штаби були розумнішими, дотепнішими і адекватнішими за ситуацію. Навіть маючи в більшості випадків менше особового складу та техніки ми вміли перемогти на полі бою. Київська, Харківська та Лиманська операції це чітко продемонструвал», – пояснив Череватий.

Нагадаємо, 11 листопада Міноборони України повідомило про звільнення Херсона від окупантів. 

Читайте  за темою:

 Після визволення Херсона росіяни вигадали нову «адміністративну столицю» області

Херсон зараз: як місто зустрічає військових та поліцію після деокупації. Відео

Військовий експерт спрогнозував, як звільнення Херсона вплине на події на фронті

ІА "Вголос": НОВИНИ