Співробітники Служби безпеки викрили зловмисників, які «допомагали» військовозобов’язаним виїхати з України за підробленими документами, де підставою є «непридатність до військової служби». Одну з організаторок, начальницю райвідділу соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, засуджено до 7 років ув'язнення.

Про це повідомляє пресслужба СБУ у Львівській області.

Співробітники Служби безпеки зібрали масив доказової бази щодо зловмисниці, яка «допомагала» військовозобов’язаним виїхати з України за підробленими документами, де підставою є «непридатність до військової служби».

За $1300 чиновниця гарантувала виготовлення «довідок», які входять до акту огляду Медико-соціальної експертної комісії про встановлення групи інвалідності. Такі «документи» є підставою для чоловіків призовного віку на виїзд за кордон в умовах воєнного стану.

Для реалізації оборудки вона залучала своїх спільників з місцевої медико-соціальної експертної комісії.

Правоохоронці затримали посадовицю у серпні 2022 року «на гарячому» під час передачі клієнту «проплачених» ним фальшивих документів.

На підставі зібраних доказів суд визнав зловмисницю винною і призначив 7 років тюрми.

Наразі встановлено осіб, які встигли скористатися протиправними послугами. Щодо них буде окремо прийнято рішення відповідними правоохоронними органами.

Триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності всіх учасників протиправної схеми.

ІА "Вголос": НОВИНИ