Чорний кіт вибіг на поле під час матчу англійської Прем'єр-ліги між командами «Евертон» та «Вулвергемптон Вондерерз».

Через тварину, яка з'явилася на полі стадіону Гудісон-парк у Ліверпулі, гру призупинили на кілька хвилин, передає ВВС.

Футбольний коментатор BBC Джон Ейкрез дві хвилини коментував поведінку кота під час матчу.

«Він схожий на цілком дорослого кота. Він опускає плече, відхиляється в один бік, біжить в інший», - описував несподіваного гостя коментатор.

«Стюард намагається спіймати кота, але кіт здогадується про це і змінює темп…» - продовжив ведучий.

Зрештою гру відновили. Суддя Лі Мейсон призначив сім хвилин додаткового часу в кінці гри.

Чорний кіт приніс невдачу команді «Евертон», що програла суперникам на домашній арені з рахунком 1:3.

Та попри перемогу тренер «Вовків» Нуну Ешпіріту Санту залишився невдоволеним втручанням чотирилапого гостя.

У Британії чорних котів інколи сприймають як вісників удачі, хоча деінде в Європі традиційно вважають навпаки.

«У Португалії, звідки я родом, чорний кіт - це до невдачі, тож я більше ніколи не хочу бачити котів знову», - пояснив тренер.

Втім, чорний кіт, що вибіг на поле, отримав схвалення у соцмережах.

У Twitter футбольні фани жартівливо оцінили «чотирилапого футболіста» у 6,5 млн фунтів стерлінгів.

Минулого року УЄФА оштрафувало турецький клуб "Бешікташ" на 34 тис. євро після того, як кіт вибіг на поле під час їхнього матчу проти "Баварії Мюнхен" в 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів.