Мер Львова Андрій Садовий відзначився новою цинічною брехнею.

Про це на сторінці в соціальних мережах повідомив заслужений юрист України, Голова комісії архітектури, містобудування та розвитку територій ЛМР Олексій Різник.

«Ще на початку березня 2023 року, коли сесія Львівська міська рада затверджувала бюджет розвитку Львівської ОТГ, я вніс пропозицію на розгляд ради проте, аби погасити усі борги міста перед підприємцями, що становило близько 300 мільйонів гривень, і усі решта кошти віддати на потреби Збройних Сил України», – зазначив Різник.

Тоді, міський голова Андрій Садовий, саркастично назвав цю пропозицію емоційно-цікавою та водночас не зрозумілою (дивитись відео).

Віддати кілька мільярдів із бюджету міста на ЗСУ, замість витрачати ці кошти на благоустрій, який в часі війни може зачекати – що тут не зрозуміло меру, так і досі не відомо. 

Це все про цинізм, а от брехня полягає у наступному: сьогодні у своєму телеграм – каналі міський голова опублікував пост, де повідомив, що з міського бюджету він планував виділити 2 мільярди гривень на армію. І взагалі Львів готовий поділитись з державою частиною ПДФО, якщо ці кошти допоможуть нищити ворога.

"Андрій Іванович, коли Ви планували віддати 2 мільярди, більшість з яких лежить на депозитах під проценти? Адже в березні Вам було це ще не зрозумілим. А взагалі, може досить дурити людей. «Лохів» серед Львів’ян не так багато!  

І нехай голосування, коли Львівські депутати поділили 2 мільярди гривень на «бруківку і дерева», а не віддали на потреби ЗСУ залишиться на совісті кожного депутата, який проголосував  «ЗА»", – додав Різник.

Як писав «Вголос», у розпал війни Садовий «закривав» кримінал (документ).

ІА "Вголос": НОВИНИ