Львівська міська рада виділила нову ділянку у місті для поховання загиблих воїнів. Військових ховатимуть на вулиці Пасічній.
Про це у середу, 19 листопада, повідомив керуючий справами виконкому Львівської міської ради Євген Бойко, передає "Суспільне".
Таке рішення прийняли через те, що Поле почесних поховань у Львові біля Личаківського цвинтаря, де хоронять загиблих українських військових, майже заповнене. Станом на 18 листопада там залишилось 20 місць.
За словами Євгена Бойка, на полі Почесних поховано понад тисячу військових і місця там вже майже немає. Тому для нових поховань обрали ділянку неподалік Личаківського цвинтаря. Це буде поле почесних поховань №87 на вул. Пасічній.
«Поле на вулиці Пасічній дорівнює половині поля, яке є на вулиці Мечникова. Тому нам вистачить часу для того, щоб достойно підготувати великий загальноміський цвинтар, на якому ми будемо здійснювати поховання наших Героїв», — сказав Євген Бойко. Поховання тут розпочнуть одразу по завершенню місць на Полі почесних поховань.
За його словами, поле розділене на 12 секторів. Тут встановлять такі самі надгробки, як і на меморіалі на вул. Мечникова. Також проведуть окремий архітектурний конкурс на облаштування церемоніальної зони.
ІА "Вголос": НОВИНИ