Депутат Миколаївської обласної ради VII скликання Максим Невінчаний, який належить до політради партії «Опозиційна платформа - За життя», опублікував на своїй сторінці у одній із соціальних мереж новорічне привітання із портретом президента Російської Федерації Володимира Путіна.
Про це інформує Еспресо.TV.
За годину до Нового року в Україні і за п'ять хвилин до бою курантів у Росії він опублікував допис зі словами: «З Новим роком!». До нього депутат прикріпив фото свого телевізора під час трансляції новорічного звернення Путіна до росіян.
Максим Невінчаний - депутат Миколаївської обласної ради VII скликання від ОПЗЖ. Раніше був помічником депутата від БЮТ Юрія Гнаткевича (VI скликання), а також депутата від «УДАРу» Сергія Капліна (VII скликання).
Читайте більше новин на нашому сайті:
- Сім'я розбилася на вертольоті: подробиці моторошної трагедії в Канаді
- Кількість жертв авіакатастроф у 2020 році була більшою, ніж у 2019-му
- У США вперше за 70 років стратять жінку: всі деталі
ІА "Вголос": НОВИНИ