Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Відповідне звернення зареєстрували сьогодні, 15 травня, на сесії Львівської облради з ініціативи депутата від ВО «Свобода» Мирослави Бабінської.

Нагадаємо, відомий співак, Заслужений артист України Віталій Козловський вчора, 9 травня, виступив на концерті у Москві, який присвятили дню «побєди».

Як писав раніше «Вголос», Козловський заявив, що не вважає Росію країною-агресором. А минулого року співак одразу після звільнення відомої сепаратистки Нелі Штепи особисто привітав її великим букетом квітів і опублікував спільне фото на одній зі своїх сторінок у соціальній мережі  з підписом: «Дуже радий зустрічі».

Після цього активісти ВГО «Сокіл Львівщина» заявили, що не допустять концерту проросійського виконавця у місті Львові і попросили адміністрацію закладу, в якому має виступати Козловський, скасувати концерт.

У результаті концерт Віталія Козловського у Львові, запланований на 18 травня, через виступ співака на «Дні Пабєди» у Москві скасували.

 

«Вголос»

ІА "Вголос": НОВИНИ