ЛЬВІВ, 6 ЧЕРВНЯ, PRESSTIME.COM.UA. – Депутати Львівської облради підозрюють сплановане блокування приватизаційних процесів в області.
Про це заявив - голова комісії з питань комунального майна та приватизації Юрій Моравецький на засіданні президії ЛОР сьогодні.
«Під час сесії постійно висловлюються зауваження і пропозиції під час сесії. А на розгляді у фракціях, комісіях і на засіданні президії ніяких питань не виникає. На думку комісії цей процес або погано організований або спеціально спланований», - сказав він.
Представник фракції «Свободи» Олексій Кайда звинуватив голову облраду Мирослава Сеника у порушенні регламенту під час останньої сесії. За його словами, по-перше, зняття майнових питань на останньої сесії відбулося без голосування, а, по друге, запропонована Сеником мінімальна ціна у 5 тис. грн. за м кв. порушує не лише положення самої ж облради про приватизацію, а й українське законодавство.
На думку Кайди та депутата від БЮТ Ярослава Дубневича, майнові рішення облралди, по яких була встановлена мінімальна ціна - 5 тис. грн. за м кв. у суді можна буде легко оскаржити.
На це голова облради заявив, що стенограма засідання сесії свідчить, що він ставив на голосування зняття майнових питань, а щодо мінімальної «планки», за його словами, порушення немає, оскільки все рівно майно оцінюватимуть експерти. лише після цього, за його словами, рада затверджуватиме ціну продажу, яка не може бути іншою, ніж запропонували "оцінщики". Крім цього, на переконання Сеника, якщо хтось і подасть до суду, то це лише розблокує приватизаційні процеси, а не навпаки.
Юрій Моравецький поінформував, що на нещодавньому засіданні очолюваної ним комісії прийнято рішення подавати на сесію під час майнових питань інформацію вартості аналогів вже проданого майна.
Нагадаємо, що 3 червня на сесії Львівська обласна рада зняла з порядку денного 15 майнових питань після того як вже проголосували 12. Під час розгляду депутати звернули увагу на те, що в проектах рішень по приватизації об’єктів шляхом викупу орендарями не вказується експертна оцінка об’єктів. При цьому у тих питаннях, які рада вже проголосувала, на пропозицію голови облради Мирослава Сеника вказувалась мінімальна ціна продажу — 5 тис. грн. за м. кв.
ІА "Вголос": НОВИНИ