75-річний Володимир із Червонограда Львівської області зірвав джекпот “Лото-Забава” у розмірі 1 000 000 гривень. За лотерейний білет він заплатив всього 30 гривень.

Про це повідомили «М.С.Л. Державні лотереї».

Переможець розповів, що бере участь у «Лото-Забава» з перших тиражів.  За роки участі у лотереї, він отримував інші, менші виграші, найбільший з яких склав 4000 гривень. Але він завжди мріяв про виграш джекпоту і ніколи не втрачав надії, що його мрія здійсниться.

"Цікаво, що пан Володимир спочатку не зрозумів, що став лотерейним мільйонером. Він подумав, що виграв 47 500 гривень. Коли його донька зателефонувала на Гарячу лінію оператора державних лотерей «М.С.Л.», щоб пересвідчитися у виграші та дізнатися, як його отримати, вона отримала приголомшливу новину – виграш її батька склав 1 000 000 гривень. Пан Володимир каже, що вона побіліла і почала заїкатися від неочікуваної радості. Він же відреагував на виграш більш спокійно",  — йдеться у повідомленні.

За словами переможця, він вирішив розділити свій виграш з 10 дітьми та 12 онуками, ще й правнукам планує зробити подарунки.  До речі, його родичі скептично ставилися до лотерей, але він їм казав: "Я – то є я, не вказуйте мені!".

Пан Володимир став першим мільйонером «Лото-Забава» у 2024 році та 432-м за всю історію проведення лотереї. 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ