Забронювати квиток можна не пізніше ніж за 6 годин до відправлення поїзда. А викупити його потрібно в касі не пізніше ніж за 1 годину до відправлення поїзда

«Укрзалізниця» запустила спеціальний сервіс замовлення квитків для військовослужбовців. Тепер українські захисники зможуть забронювати квитки, навіть якщо їх розкупили.

Про це повідомили у прес-службі «Укрзалізниці» 

Спецзамовлення квитків доступне на 17 поїздів, які найпопулярніші серед військовослужбовців. Зокрема, це маршрути до міст, наближених до зони ведення бойових дій та зворотно. Військовослужбовці можуть бронювати квитки як для себе, так і для побратимів.

«Відтепер військовослужбовці можуть придбати проїзний документ, навіть якщо поїздка раптова, наприклад, на лікування, у відрядження або до рідних у довгоочікувану відпустку, а квитки вже розкупили. Віримо, що це дозволить спростити життя тим, кому ми зобовʼязані свободою та життям», – сказав голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Щоб забронювати квиток військовий має залишити заявку на порталі за посиланням. Після цього на вказану замовником електронну пошту прийде спеціальний код. Зазначається, що забронювати квиток можна не пізніше ніж за 6 годин до відправлення поїзда. А викупити його потрібно в касі не пізніше ніж за 1 годину до відправлення поїзда, предʼявивши військовий квиток або посвідчення офіцера.

Раніше військовослужбовці бронювали квитки через військового коменданта. Це значно ускладнювало процес та фактично унеможливлювало поїздку день у день. Адже було необхідно спочатку здійснити особистий візит до військового коменданта, а потім на вокзал, щоб викупити квиток.

ІА "Вголос": НОВИНИ